Orimattilan Jymyn johtokunnan yhteystiedot 2020


Puheenjohtaja: Juha Hämäläinen, 040 5001897, juha.hamalainen81(at)gmail.com 

Varapuheenjohtaja: Jouko Järvinen, 040 735 3763, jouko.m.jarvinen(at)gmail.com

Sihteeri (väliaikainen): Terttu Sallinen, 040 521 4908, terttu.sallinen(at)pp2.inet.fi

Rahastonhoitaja: Terttu Sallinen, 040 521 4908, terttu.sallinen(at)pp2.inet.fi

Ammunta ja golf: Mika Hyytiäinen 040 584 1755, mika.hyytiainen(at)hiomapojat.fi

Hiihto ja ampumahiihto: Juha Rantala, 044 514 7955, juha.rantala(at)phnet.fi

Koripallo: Jouko Valkonen, 040 552 9977, jouko.valkonen(at)orimattila.fi

Lentopallo: Risto Salminen, 040 580 6743, risto.salminen(at)phnet.fi

Naisjaosto: Sari Aaltolinna, 040 820 4319, sari.aaltolinna(at)rantalainen.fi

Salibandy: Jaana Simoinen, 0400680040, jaana.simoinen(at)gmail.com

Terveysliikunta: Timo Leppänen

Yleisurheilu: Veini Holopainen, 044 558 7096, veini(at)phnet.fi

Kehityspäällikkö: Tuomo Jussila, 0400 457 177, tuomo.jussila(at)posti.fi

Johtokunnan jäsen: Päivi-Inkeri Mäkelä

Johtokunnan jäsen: Marika Nevalainen

Johtokunnan jäsen: Teemu Manninen