Yhteystiedot



                Koripallojaoston puheenjohtaja Jouko Valkonen puh. 040 552 9977

U 17 

Valmentajat: 

Hannu Kesänen, hannu.kesanen@gmail.com  puh. 050 337 0141

Jarkko Sallinen, jarkko.sallinen@orimattila.fi   puh. 040 541 1286


Joukkueenjohtaja:

Niina Vilander, niina.vilander@gmail.com, puh. 040 777 6039


U 14 (2006-2008)

Valmentajat

Jarkko Sallinen, jarkko.sallinen@orimattila.fi   puh. 040 541 1286

Raija Saviniemi, raija.saviniemi@gmail.com   puh.040 758 4130


Joukkueenjohtajat:

Katja Nyholm, nyholm.katja@gmail.com  puh. 040553 9377

Marja Rinteelä,  marja.rinteela@gmail.com puh. 040 9126 514


Minitytöt (synt. 2009-2010)

Valmentajat

Raija Saviniemi, raija.saviniemi@gmail.com   puh.040 758 4130

Antti Törrönen, anttip.torronen@gmail.com, puh. 044 339 1288


Joukkueenjohtaja

Siiri Suvalo, siiri.suvalo@gmail.com, puh. 0408230 046

Mikrotytöt ( synt. 2011-2012 )

Valmentaja

Noora Lahtinen, nooralahtinen13@gmail.com puh. 045 2016903

Ida Valkonen, ida.valkonen@gmail.com puh. 045 523 6787

Emilia Tuuri, emilia.tuuri04@gmail.com, puh. 044 0909 130



Joukkueenjohtaja

Tuomas Hakanen, tuomas.hakanen@smc.fi   puh.040 5452 207


U14 pojat (synt. 2007-2008)

Valmentajat:

Timo Nikula, timo.nikula@hyypia.fi  puh. 0447090430

Tuomo Jussila, tuomo.jussila@posti.com puh.  0400457177 

Tero Hatamaa, tero.hatamaa@gmail.com puh. 0405852395

Joukkueenjohtaja

 Nina Karjalainen, nina.karjalainen19@gmail.com, puh. 050 353 2896


Minipojat (synt. 2009-2010)

Valmentajat

Tuomo Juppi, tuomo.juppi@gmail.com   puh. 044 587 8937



Joukkueenjohtaja

Jaana Tärk, jaana.tark@gmail.com puh. 050 5977 274

Mikropojat (synt 2011-2012)

Valmentajat 

Ida Vesanen, vesanen.ida@gmail.com, puh. 044 599 0289

Kalle Kolari, kalle.kolari@gmail.com, puh. 041 507 5079

Emilia Tuuri, emilia.tuuri04@gmail.com, puh. 044 090 9130


Joukkueenjohtaja



Naiset

Yhteyshenkilö:

Niina Tuomi, nissssbe@gmail.com puh.   0445475599      

Miehet


Yhteyshenkilö: 

Jani Suni, sunkku5@gmail.com, puh. 040 8318 602     



Nice koris

Yhteyshenkilö:

Mari Kuisma, mari.kuisma@orimattila.fi, puh 040 5379 313

Korimattila

Yhteyshenkilö:

Tuomo Jussila, tuomo.jussila@posti.com  puh. 0400 457 177

Lapsi-vanhempi koris, 2-3-vuotiaat tytöt ja pojat



Yhteyshenkilö

Petri Selkee, petri.selkee@starbasket.fi     puh. 045 855 8618

Lapsi-vanhempi koris,  4-5 v. tytöt ja pojat

Yhteyshenkilö

Petri Selkee, petri.selkee@starbasket.fi puh. 045 855 8618              



Supermikrot (2013-2014 syntyneet)


Yhteyshenkilö

Petri Selkee, petri.selkee@starbasket.fi puh. 045 855 8618               



Pystymetsästä pelikentälle kuntokoris


Yhteyshenkilö

Petri Selkee, petri.selkee@starbasket.fi  puh. 045 855 8618