Yhteystiedot


                     Koripallojaoston puheenjohtaja Jouko Valkonen puh. 040 552 9977

U 17 (synt. 2003)

Valmentaja

Hannu Koivisto, hannu.koivisto@unilin.fi  puh. 0400 142 926

Joukkueenjohtaja

Tomi Jantunen, tomi.jantunen@gmail.com  puh. 044 547 7292

U 16 (synt. 2004-2005)

Valmentaja

Hannu Kesänen, hannu.kesanen@gmail.com  puh. 050 337 0141



Joukkueenjohtaja

Niina Vilander, niina.vilander@gmail.com   puh. 040 777 6039

U 14 (2006-2007)

Valmentajat

Jarkko Sallinen, jarkko.sallinen@orimattila.fi   puh. 040 541 1286

Raija Saviniemi, raija.saviniemi@gmail.com   puh.040 758 4130


Joukkueenjohtajat:

Katja Nyholm, nyholm.katja@gmail.com  puh. 040553 9377

Teija Tonteri, teija.tonteri@orimattila.fi   puh. 040 524 7905

Minitytöt ( 2008- 2009)

Valmentajat

Titta Pervis, titta.pervis@gmail.com   puh. 040 192 7717             

Jade Mattola



Joukkueenjohtajat

Marko Tuuri, marko.tuuri@phnet.fi   puh. 040 500 4159

Siiri Suvalo, siiri.suvalo@gmail.com   puh.  040 823 0046

Mikrotytöt ( 2010 ja myöhemmin syntyneet)

Valmentaja

Raija Saviniemi, raija.saviniemi@gmail.com    puh. 040 758 4130

Antti Törrönen


Joukkueenjohtaja

Siiri Suvalo, siiri.suvalo@gmail.com   puh.  040 823 0046

Minipojat (synt. 2008-2009)

Valmentajat

Tuomo Juppi, tuomo.juppi@gmail.com   puh. 044 587 8937

Lauri Luojukoski


Joukkueenjohtaja Nina Karjalainen, puh. 050 353 2896

Mikropojat ( 2010 ja myöhemmin syntyneet)

Valmentajat 

Tuomo Jussila puh. 0400 457 177

Aada Jääskeläinen puh. 044 280 5916


Joukkueenjohtaja

Riika Juppi, riika.juppi@gmail.com   puh. 040 760 7228

Koriskerho

Ohjaaja 

Jarkko Sallinen, jarkko.sallinen@orimattila.fi    puh. 040 541 1286

Lapsi-vanhempi koris, tytöt ja pojat 2-4-vuotiaat

Yhteyshenkilö

Petri Selkee, petri.selkee@starbasket.fi     puh. 045 855 8618

https://orimattilanjymy.myclub.fi/flow/events/1451355

Lapset, 4-6 v. tytöt ja pojat

Yhteyshenkilö

Petri Selkee, petri.selkee@starbasket.fi puh. 045 855 8618              

https://orimattilanjymy.myclub.fi/flow/events/1451357        

Supermikrot (2012-2013 syntyneet)

Yhteyshenkilö

Petri Selkee, petri.selkee@starbasket.fi puh. 045 855 8618               

https://orimattilanjymy.myclub.fi/flow/events/1451359

Pystymetsästä pelikentälle kuntokoris

Yhteyshenkilö

Petri Selkee, petri.selkee@starbasket.fi  puh. 045 855 8618

https://orimattilanjymy.myclub.fi/flow/events/1451360


Korimattila

Tuomo Jussila, tuomo.jussila@posti.com  puh. 0400 457 177

Nice-koris

Riika Juppi, riika.juppi@gmail.com  puh. 040 760 7228