Yhteystiedot

Orimattilan Jymyn johtokunnan yhteystiedot 2019

Puheenjohtaja: Jouko Järvinen, 040 735 3763, jouko.m.jarvinen@gmail.com

Varapuheenjohtaja: Juha Hämäläinen, 040 500 1897, juha.hamalainen81@gmail.com

Sihteeri: Miia Partanen, 0400 718 374, miiapartanen@gmail.com

Rahastonhoitaja: Terttu Sallinen, 040 521 4908, terttu.sallinen@pp2.inet.fi

Ammunta ja golf: Matti Heikkilä, 040 049 6909, matti@syketta.fi

Hiihto ja ampumahiihto: Juha Rantala, 044 514 7955, juha.rantala@lahtienergia.fi

Koripallo: Jouko Valkonen, 040 552 9977, jouko.valkonen@orimattila.fi

Lentopallo: Risto Salminen, 040 580 6743, risto.salminen@phnet.fi

Naisjaosto: Sari Aaltolinna, 040 820 4319, sari.aaltolinna@rantalainen.fi

Salibandy: Jaana Viljanen, viljanen.jaana@gmail.com

Terveysliikunta: Esko Eskola, 050 597 7529, esko.eskola@phnet.fi

Yleisurheilu: Veini Holopainen, 044 558 7096, veini@phnet.fi

Kehityspäällikkö: Tuomo Jussila, 0400 457 177, tuomo.jussila@posti.fi

Johtokunnan jäsen: Päivi-Inkeri Mäkelä

Johtokunnan jäsen: Marika Nevalainen

Johtokunnan jäsen: Panu Juonala